Uncategorized

Як встановити електричну рушникосушку?

Як встановити електричну рушникосушку?

Встановлення електросушки – простіше, ніж здається
Однією з переваг електричних рушникосушок є те, що їх можна змонтувати самостійно, адже класти труби чи врізатися у стояки не доведеться. Встановлення електросушки такого типу —  найоптимальніше рішення для квартир чи приватних будинків, в яких немає лінії рециркуляції ГВП.

      Для початку встановлення варто обрати місце, враховуючи, що рушникосушка має розміщуватись не ближче 60-70 см. від ванни, душу, раковини чи іншого джерела води, не забудьте за заземлення. Принцип роботи електричного обладнання заснований на циркуляції всередині системи нагрітої робочої рідини — масла або антифризу.

     Щодо розетки, то вона повинна мати захист від бризків(IP4) та від прямих струменів води та пилу (IP65). Також, рекомендується встановити пристрій захисного підключення на проводку до ванни.

 Кріпити прилад на стіну потрібно передбаченими для цього кронштейнами, які часто йдуть в комплекті з обладнанням. Не вмикайте електроприлад відразу після установки, зачекайте мінімум 15 хвилин, а потім підключіть рушникосушку до мережі.

    При встановленні рушникосушка має розташовуватися у вертикальному положенні, а ТЕН спрямовуватися вниз.