Це пристрій не тільки завжди буде підтримувати сухість вашого текстилю, але й забезпечить додатковий обігрів приміщення, що сприяє зниженню рівня вологості, і запобігає появі цвілі.
При виборі рушникосушки, так як і при будь-якого обігрівального приладу потрібно оцінювати не лише його зовнішній вигляд і привабливість, але і міцність матеріалу виготовлення.
Які види рушникосушок існують?

Найпоширеніший прилад у ванних кімнатах наших співвітчизників. Її популярність пояснюється невисокою вартістю і практичністю. Підключається до систем постачання гарячої води.
Засновані на живленні від електромережі. Не залежать від подачі гарячої води у водопроводі, досить економічні.
Поєднують в собі конструктивні особливості водяних та електричних рушникосушок, тому вони при необхідності можуть працювати в одному з двох режимів.
Як обрати рушникосушку?
Гарантійний термін на виріб повинен бути не менше 1 року, а також обов’язковою є наявність паспорта на виріб.
Обов’язково зверніть увагу на матеріал виробу.
Обов’язково потрібно цікавитися який тестовий і робочий тиск може витримати обраний вами прилад, заздалегідь визначивши тиск у вашому будинку.
Поцікавтеся яке покриття у рушникосушки та обирайте, котре Вам до вподоби.
Обов’язково звертайте увагу на трубу в рушникосушці (шовна або цільна).
Перевірте чи присутній «кран Маєвського» (повітряний кран). Такий кран знаходиться у верхній точці приладу. Він потрібен для видалення повітря, яке знаходиться в середині і заповнення простору водою (це робиться при першому включенні). Якщо ви не зробите відразу таку маніпуляцію, то вода не буде заповнювати весь о’бєм рушникосушки, вода не буде регулюватися і може утворитися повітряна пробка. Таким чином тепло буде не таке сильне як то дозволяє стояк.